Moderní, retro, porcelánové nebo snad barevné

Dnešní trh nabízí neskutečně velké množství výrobků, že mnohdy si vybrat je pomalu nad lidské síly. Nicméně každý chce mít moderní styl bydlení a tak nezaostává i v nabídkách, které dnešní doba přináší. Díky tomu můžeme sehnat celkem dobře dostupný sortiment v každé oblasti a tím si zvelebit svoje hnízdečko. Moderní technologie pronikla i do prvků, jako jsou zásuvky a vypínače. Dají se skutečně zakoupit v různých podobách, cenových relacích, ale také materiálu. Vzhledem k tomu, že se jedná o spotřební materiál, bez kterého se neobejdeme, tak i těmto kouskům je dobré věnovat dostatečnou pozornost. Otázkou je čemu dáme přednost, zdali barvám, modulárním strojkům nebo příliš křehkému materiálu, který se nabízí například v podobě keramiky? Zásuvky Schneider sice nejsou z keramiky, ale dokážou velmi mile překvapit.

dvě zásuvky

Unica plus – nabízí krásné a velmi příjemně barevné provedení hlavní plochy rámečku. Jsou svojí konstrukcí podobné řadě colors.
Unica colors – zde jsou v nabídce barevné dekorativní rámečky a mohou být i ve výběru vícenásobných.
Unica top – výraznější krycí rám a velmi elegantní provedení se velmi hodí do lukrativních prostorů.
Unica quadro – pokud hledáte minimalistický luxusní design do svých bytů, tak právě jste jeden našli. Velmi krásně a přirozeně zpracovaný symetrický čtvercový rámeček a další kombinace barev má rozhodně svoje kouzlo.
Unica nabízí možnost vícenásobných rámečků, které se dají zakoupit jako komplet nebo je u některých možnost výměny barevných rámečků.

zástrčka

Další možné řady jsou Schneider asfora a Schneider Cedar, které jsou připravené na instalaci ve venkovním prostředí. Mají pěkný design, ale především jsou účelné a chráněné proti povětrnostním vlivům a vodě. Jsou dále vhodné do garáží, vlhkých sklepů, dílen, kůlen, teras, půd a kamkoli do prašného prostředí. Díky klapce je krytí zvýšeno na IP 44, tudíž další ideální prvek třeba do našich zahrad.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup