Opět pevně na nohou

Nejen podnikatelé, ale i osoby soukromé se mohou dostat do finanční krize, ze které hledají jen těžko východisko. U bank nebo i nebankovních poskytovatelů je leckdy mnohem jednodušší získat právě úvěr podnikatelský.

zisky

  • Máte-li finanční problémy a nejste OSVČ, pak nemusíte pro získání úvěru běžet zakládat firmu.
    • Stačí najít takového poskytovatele, který má ve své nabídce i spotřebitelský úvěr, který se skrývá pod označením hypotéka bez registru.

Jedná se o finanční produkt, který s sebou přináší řadu výhod. Nejen, že se jedná o takzvanou levnou hypotéku, ale je zde také možná velká tolerance například i k nízkým příjmům a jak vyplývá už ze samotného názvu, příliš se neřeší ani záznamy v registrech dlužníků.

Nevadí ani exekuce

U klasické banky jsou některé problémy finančního charakteru skutečně nepřekonatelné. U nebankovního poskytovatele může mít klient dokonce i probíhající exekuci. Vše lze vyřešit docela jednoduše tím, že si necháte vytvořit podmínky úvěru přímo na míru.

  • Nestyďte se zeptat, jaká cesta by pro vás byla tou nejvhodnější.
  • Každý přeci může někdy zakopnout.
  • Důležité je snažit se vždy najít tu správnou cestu.

K vyřešení vašeho problému pomůže zástava nemovitosti, která se stane protihodnotou pro spotřebitelský úvěr.

  • Pokud máte záznamy v registrech dlužníků a jsou závažnějšího charakteru, bude vám nabídnut úrok od sedmi procent.
  • Ale třeba právě vy budete mít štěstí a vaše záznamy budou charakterizovány jako méně závažné a dosáhnete na úrokovou sazbu už od čtyř procent.

úspěch

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí

Do zástavy můžete vložit v podstatě jakoukoliv nemovitost, která se nachází na našem území. Nemusí to být jen rodinný dům. Problém není ani s družstevním bytem nebo komerčním objektem. V případě, že prokážete dostatečné příjmy na splátky, pak se pro vás tento finanční produkt stává bezúčelovým.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup