Pěkné dveře pozvednou celý byt

Dneska je velká móda mít spojenou kuchyň s obývacím pokojem.
Soukromí členů rodiny bavících se, či sledujících televizní program býval ohraničen od kuchyně, aby pachy z vaření nebyly zde cítit, ale dnes je prostor otevřený, aby všichni společně mohli komunikovat.
Já tuhle variantu nemám moc ráda. Od dětství jsem toto znala z domu své babičky, a když jsem o tom někde promluvila, všichni se smáli, že je to nechutné. Možná proto mám raději, když mezi těmito dvěma místnostmi jsou jak stěny, tak dveře.
muž v obýváku
Pěkné dveře, které se hodí do interiéru, rozhodně nenadělají škodu. Naopak, ve chvíli, kdy člověk touží po troše soukromí, může sedět v uzavřeném prostoru, kde má klid. Třeba na práci u počítače. Ne každý má extra pracovnu, že.
Zvolit můžete z mnoha variant. Normální dveře s klikou, které si vyberete a necháte vyrobit na míru, jsou tou nejlepší variantou. Můžete mít i barvu, jakou si navolíte. Jestli jste znudění bílými klasickými, váš interiér pozvedne např. světle hnědá barva. Samozřejmě, že v celém bytě, či domě, budete zachovávat jeden styl. Nebo alespoň po patrech.
Něco jiného už je, když chcete mít posuvné. Ty jsou na výběr jak plastové, tak koženkové, které se skládají do harmoniky, nebo takové, co zajíždějí do pouzdra, které si necháte postavit. Tato varianta vám sice ubere trochu místa, ale elegance tohoto použití za to stojí.
otevřené dveře
Dalšími jsou zavěšené v kolejnici, která je ukrytá v garnýži a je ve stejném dekoru jako dveře. Pohybují se podél zdi, tudíž pro jejich otevření stačí prostor na jedné z přilehlých stěn.
Jsou úžasné už tím, že šetří místo, pokud ho nemáte nazbyt.
Vyrábějí se jak jednokřídlé, tak dvoukřídlé.
Nemusíte se bát instalace. Je jednoduchá.
Já vím, dnes je preferovaný otevřený prostor, ale ten nemusí každému vyhovovat. Proto je tu obrovská nabídka dveří, které v každé místnosti vytvoří pocit soukromí, ale také jsou elegantním doplňkem, hodícím se k vašemu stylu nábytku. Pokud si zvolíte některou z variant, která vyhovuje vaším požadavkům, ať co se týče prosklení, barvy nebo systému otvírání, rozhodně váš domov bude útulným místem pro trávení času s rodinou.