Příjemné prostředí je základ


jídelna, panorama

Potřebujete uspořádat školení nebo nějakou konferenci, a hledáte pro to nevhodnější místo? Chtěli byste pro své lidi opravdu dobrou atmosféru a skvělé jídlo i servis, aby měli vše a soustředili se skutečně jen na práci a jednání? Potom bychom pro vás měli celý seznam takových hotelů. Zkuste se podívat na konference hotel, kde najdete desítky hotelů – vyberte ten nejvhodnější.

Víme, že každá taková akce musí být pečlivě připravena, protože je nutno udržovat dobrou úroveň, a tak nabízíme maximum. Určitě není dobré spoléhat se na to, že někde bude určitě volno – lepší je rezervovat místo u nás, všichni budete mít své pohodlí, je možno se domluvit i na stravě a dalších aktivitách.

V hotelech na Vysočině se budete cítit určitě skvěle, protože jsou nejen pohodlné, ale jsou dobře dostupné, a to jak cenově, tak dopravně. Nemáte to daleko do přírody, takže ve volných chvílích můžete užívat relaxování v příjemném a tichém prostředí.

pokoj, postel, televize

Komfort se vším všudy

Nezáleží na tom, jestli tu potřebujete uspořádat školení pro zaměstnance, rodinnou akci nebo třeba nějaké obchodní setkání. Vždy pro vás najdete ten nejlepší sál, který bude vyhovovat vašim potřebám. Není problém zajistit potřebné technické vybavení pro konferenční hovory na dálku či pro promítání materiálů na plátno.
Očekávejte jen to nejlepší, protože se o vás budou starat jen ti nejlepší. Kromě hotelového personálu vám můžeme dát k dispozici profesionální hostesky, však po předchozí domluvě.

Vaši lidé se mohou těšit na perfektně a moderně vybavené pokoje, protože my si dáváme záležet na tom, aby se všichni cítili dobře. Samozřejmě máme k dispozici i bezbariérové přístupy a pokoje, zajímavostí jsou nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají své sociální zařízení, takže se nebudete s nikým dělit a k dispozici bude také televize. Strava je samozřejmostí, stačí sejít do restaurace a vybrat si z nabídky, případně si domluvit předem catering podle vašich představ.

stůl, notebook, jídlo, víno


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup