3D návrh pro lepší představu

Čas od času si říkáte, že byste potřebovali nějakou změnu? Rádi bychom vám nabídli skvělou možnost, jak si naplánovat proměnu kuchyně takovým způsobem, abyste si uměli všechno hned představit a věděli jste, jaké případné neduhy by na vás mohly během rekonstrukce potkat. A jak se na to přijde? Jsme vám schopni nabídnout nejen porovnání kvalit, ale také ukážeme různé nabídky, dokážeme udělat velice zajímavou cenu. Kromě toho jsou u nás 3D grafické návrhy i cenová kalkulace zcela zdarma. Tak neváhejte a nechte si udělat kuchyně na míru Plzeň.

návrhy kuchyně

Perfektní cenová nabídka

Věřte, že nebudete zklamaní, protože my vám pomůžeme se vším. Povíte nám svou představu nejen o pracovní desce a lince celkově, ale také o tom, jaké skříňky byste si představovali a zdali chcete vestavěné spotřebiče či jestli chcete třeba bar. A pokud byste náhodou nechtěli plánovat jen místnost, kde máte svůj ráj vaření, pak můžete vyzkoušet obývací pokoj, ložnici nebo například vestavěné skříně, které jsou vhodné na chodbu i do šatny.

Pokud by bylo zapotřebí, můžeme udělat návrh přímo na míru, protože chápeme, že někdy jsou prostory natolik atypické, že i návrh musí být naprosto originální.
Věřte, že si určitě najdete i své barevné kombinace, protože my dokážeme nabídnout až 300 barevných kombinací, které vás přesvědčí. Nečekejte na nic a zkuste si nechat pomoci, přinejmenším za návrh a cenovou kalkulaci nic nedáte, jen si uděláte přehled o svých možnostech a další kroky budou čistě na vás.

grafika

Pokud milujete přírodní materiály, jsou k dispozici skříňky i doplňky ze dřeva, ale pokud jste spíše moderního a elegantního zaměření, můžete využít lesklých ploch, vyzkoušet moderní grafosklo, které je snadno omyvatelné a navíc často s krásnými vzory, které rozzáří celý prostor.