Escape game Pardubice

Tyhle jednoduché a velice momentálně oblíbení, populární hry pro vícečlennou skupinu, jistě udělají radost všem těm, kteří milují zkoušet novinky, nebojí se experimentovat v těchto věcech a vyhledávají vzrušení a adrenalin. Tohle vás musí zaručeně posunout dopředu, to bychom vám chtěli říci. Budete jednoduše zamknuti do místnosti s číselným kódem, bez kterého se ven nedostanete. Dveře se dají otevřít pouze tak, že pomocí nápověd, a tak najdete výsledný kód, který můžete zadat na dveře, které se otevírají. Vyberte si hned. Určitě tyhle escape game Pardubice ve vás zanechají silné zážitky.

otazníky

Je to něco naprosto odlišného, než na co byste byli normálně zvyklí, právě hlavně z tohoto důvodu si myslíme, jako skupina, že to bude zajímavá zkušenost opravdu pro kohokoliv a je jedno, jaký jste člověk, protože tohle by si určitě minimálně jedinkrát za život měl zahrát naprosto každý. Otestujte své dovednosti. Otestujte to, jak jste na tom. Bude to jednoduché. Rozhodně tohle bude dostatečně uspokojující a určitě se vám to jistě na sto padesát procent zalíbí. Chytne za srdce, a hlavně se vám to dostane pod kůži. Bude to naprosto reálně, a ne jako ve hře, kdy je to jenom iluze.

úniková hra

Překvapení pro kolegy

Máte v práci nudu a chtěli byste se s kolegy z práce sblížit mimo pracoviště? Podnikněte něco jiného, co by vás mohlo mimo práci sblížit a otevřít nové možnosti, zážitky a navíc člověk, když není v práci, tak se bude chovat jinak, takže třeba dostanete šanci konečně vaše kolegy poznat. Tohle je jednoznačně výhodné a pro vás jednoznačně skvělé. Je to hra s časem. Bude ubíhat limit od té doby, co se za vámi zavřou dveře. Budete i trochu pod tlakem, a to je také důležité, aby se ve vašem těle zapnuli systémy, které zajistí, že budete vydávat co největší výkony. Dva až pět členů může být v místnosti. Vyberte si své kolegy, přítele nebo třeba rodinu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup