Laser game – adrenalinová zábava, která pomáhá s hubnutím

Adrenalin versus masáže

Pohyb v aréně laser game je plný adrenalinu, není nutné si nalhávat, že za necelou čtvrthodinku ze sebe vydáte v mnoha případech i své „maximum“. Je to skutečně náročná akce jak na pohybový rozsah a fyzickou kondici, tak i na psychiku. Nejde sice samozřejmě o život, ale pokud se do hry vložíte naplno, ztratíte iluzorní vjem prostoru a času a může vás to dokonale pohltit.
O bojích v laserových arénách se také tvrdí, že je to něco jako atletický sprinterský závod, slušně se zpotíte a bude se vám hodit po výkonu nějaký energetický drink, nejlépe ovocný džus nebo minerálka na doplnění iontů. Na pitný režim nezapomínejte, je velmi důležitý, a také vám zajisté i vyhládne.Aztec (14)
Součástí arén bývá i prostor s občerstvením a samozřejmě sprchy, ale co je velmi důležité, a na co byste neměli zapomínat, je změna biorytmu směrem k odpočinku. Ten byste si měli dopřát nějakou účinnou formou, např. následný pobyt v aquaparku ve vířivé lázni, či některou z masérských procedur. Někteří zkušení borci si v jeden den naplánují návštěvu laser game a poté mají objednanou masáž a posezení ve stylové restauraci, je to poměrně osvědčená strategie, jak posílit fyzickou kondici, doplnit tekutiny, posilnit se výbornou večeří a navíc absolvovat uvolňující masáž.DSC8052

Chcete zhubnout – vyzkoušejte laser game

Hubnout se dá různým způsobem, ale vždy ten nejúčinnější je kombinace zdravé výživy a přiměřeného pohybu. Nevěříte, že můžete shazovat kila i tímto způsobem? Zdánlivé pobíhání mezi překážkami a střelba zbraní se světelným paprskem může působit až legračně, ale ve skutečnosti se takový výkon dá přirovnat k běhu na delší trať. Tímto způsobem máte alespoň o zábavu postaráno, rozhodně se nebudete nudit a zároveň půjdou kila dolů. A pokud se nebudete cíleně přejídat a cpát se vepřovým bůčkem, kýžený výsledek se dostaví.