Plnohodnotný život i přes Alzheimera není pouhý sen

Alzheimerova choroba je onemocnění, které postihuje zejména seniory. Pokud máte ve svém okolí někoho takového, tak určitě moc dobře víte, že právě takovýto člověk potřebuje mimořádnou péči, mnohdy celých dvacet čtyři hodin denně. Ne každý rodinný příslušník má na to ale možnosti. Právě z toho důvodu je tu Alzheimer Home, který zajišťuje kvalitní, profesionální a také hlavně seriózní a uctivou péči o pacienty, které toto onemocnění postihlo. Týká se to i člena právě vaší rodiny? Určitě není od věci zvážit přesun právě do tohoto zařízení, které je zcela uzpůsobené těmto pacientům. Jaké to nese výhody?

Dostupná lékařská péče

Pacienti musí být samozřejmě pod neustálým dohledem doktorů. Právě proto se přímo v areálu nachází zdravotní objekty, které poskytují pokročilé zdravotní služby v této oblasti. Vždy tedy bude po ruce někdo, kdo umí pomoci.

Pohodlné ubytování

Zapomeňte na nevzhledné pokoje, starý nábytek, absolutní ztrátu soukromí nebo sdílené sociální zařízení. Pacienti budou pobývat v moderních pokojích, které jsou bezbariérové a vybavené k co největšímu pohodlí. Samozřejmostí jsou i společenské, a taktéž terapeutické prostory. Exteriér je přizpůsoben na příjemné procházky přírodou s možností odpočinku.

Kontakt s rodinou je základ

Bráníte se využití Alzheimer Home z toho důvodu, že chcete být se svým příbuzným ve stálém kontaktu? S tím odborníci samozřejmě počítají, kontakt s rodinou je navíc opravdu velmi důležitý, zejména pro duševní stav pacienta. Navštívit ho tedy budete moci kolikrát uznáte za vhodné, trávení společného volného času bude příjemným zážitkem nejenom pro nemocného, ale také pro vás. Uvědomíte si totiž, jak moc kvalitní péče je v tomto ohledu poskytována, a jak pozitivní vliv to na vašeho blízkého má.