Dům na kolečkách

Mobilní domy v dnešní době už nejsou jenom maličké garsonky na kolečkách. Pokud jste je v posledních letech neviděli, pak se zřejmě budete divit, protože mají luxusní vzezření a povýšily i v praktických částech co se týče vnitřního obsahu. Lidé v nich dokonce mohou bydlet takzvaně „natrvalo“. Objekt může získat i číslo popisné, takže jsou některé typy vhodné i k bydlení na stálo. Mobilní domy celoroční jsou řešením pro lidi, kteří si i chtějí zajistit vlastní bydlení, ale za rozumnou cenu. Můžete v nich bydlet všech 12 měsíců v roce. Některé se dají zkolaudovat, takže v nich bydlíte jako v běžném klasickém například zděném obydlí.louka s rozkvetlými žlutými květinami, hory, kopce v dáli

Máte zde vše, co potřebujete

Obydlí jsou samozřejmě menší, než kdybyste si chtěli postavit vlastní vilu, také jsou o mnoho levnější, což je právě jejich výhoda. Ani samotná výroba netrvá roky, na rozdíl například od klasické stavby objektu, což bývá v mnohých případech velkou překážkou a nesnází, pokud chceme začít bydlet rychle. Nízká cena, malé a útulné bydlení, vlastní soukromí, které Vám nikdo vezeme, rychlá stavba, to všechno jsou výhody, které převažují a u některých lidí jsou prioritou. Proto se rozhodnou, že zvolí právě tuto variantu.

  • Moderní a krásné obydlí si můžete nechat postavit i podle svých vlastních představ. Vždy dle typologie obydlí. Zvolit si můžete z několika druhů:
  • Lavaro, Relax, Design, Steel, Tube

pejsek, má vyplazený jazyk, za ním sedí čtyři lidi a dívají se na obzor
K dispozici jsou také objekty skladem. Ty je možné ihned nechat odvést, takže si tímto způsobem zajistíte bydlení téměř okamžitě.
Vysoká moderna nebo stará dobrá klasika
Obydlí si každý může přizpůsobit podle své vlastní představy, alias podle svého gusta. Můžete zvolit poslední moderní trendy, hladké a lesklé povrchy, nebo naopak praktické například šedé matné materiály, připomínající beton, to je opět v módě. Ovšem také můžete zůstat u staré dobré klasiky, jako je přírodní materiál tedy zejména dřevo. To je útulné a příjemné a mnoho lidí si jej nechává přiznat jak na stěnách, tak i na stropě nebo podlahách, protože se jedná o velice líbivý materiál, který je hřejivý a příjemný na pohled.