I s průměrným platem můžete získat nadprůměrný úvěr

Máte docela průměrné příjmy, které by vám leckdo mohl závidět, a přesto jste v bance nepochodili, protože vaši žádost o úvěr zamítli?
Pro dobré posouzení bonity pouze vysoké příjmy nestačí! Nejde jen o to, jaký berete plat, ale třeba také o to, zda podnikáte, zda máte rodinu a plno dětí, zda vaše manželka pracuje anebo je na rodičovské dovolené, zda máte nějaké finanční závazky, anebo jste zkrátka z jiných důvodů rizikovým klientem. Banky ani s tím nejmenším rizikem nechtějí mít nic do činění, takže mnohdy stačí málo, úplná drobnost, a máte po úvěru.stavba ze stříbrných mincí
Dříve i banky svým klientům půjčovaly peníze o sto šest, ale poté, co naše národní banka zpřísnila podmínky půjček, dosáhne na hypotéku jen málokdo.
Takže mnoho lidí, kteří potřebují peníze, tedy především ti, kteří touží po velkých penězích, mají rázem smůlu. Hodně rodin nedosáhne na bydlení, podnikatelé nemohou rozvíjet své aktivity. Až tak daleký dosah má zpřísnění posuzování bonity pro mnohé žadatele.
Jestliže vám v bance nevyšli vstříc a vy přesto peníze nutně potřebujete, můžete to zkusit ještě jinak, skrze žádost u nebankovní společnosti. Pakliže jsou vaše potíže s bonitou spíše optické, než skutečné, prostě zbytečně nafouknuté, požádejte o hypotéku bez příjmu a uvidíte, co se bude dít!2 euro mince, 1 euro
Svou dobrou finanční situaci budete muset prokázat tak jako tak, ale je rozdíl, zda získáte půjčku šitou na míru vašim potřebám a možnostem, anebo zda vám někdo hází klacky pod nohy. S půjčkou na míru ani nebudete vědět o tom, že něco splácíte, protože splátky budou jen takové, jaké si můžete dovolit. A to i v případě omezeného rodinného rozpočtu.
To vše má jen jeden háček – musíte ručit nemovitým majetkem. Může být váš anebo třetí osoby, ale v každém případě tuto podmínku musíte naplnit. Na druhou stranu, můžete si jako záruku zvolit cokoli, od bytu, přes garáž až po pozemek se zahradou.