Hledáte takovou půjčku, která se plně přizpůsobí vašim potřebám?

Na první pohled to může vypadat, že žádný takový finanční produkt na trhu k nalezení není. Většina úvěrů je totiž určena na bydlení, jak jinak. Bydlení patří k základním lidským potřebám, na které je nezbytné dát dohromady takovou fůru peněz, které drtivá většina lidí doma prostě nemá. Takže když lidé potřebují vysokou sumu peněz, tak s největší pravděpodobností právě na bydlení. Proto se nelze divit tomu, že tady je nabídka poměrně vstřícná (ovšem podmínky takových půjček už o něco méně).
Když budete nějakou dobu pátrat mezi úvěry a hledat takový, který by vyšel maximálně vstříc vašim potřebám, jistě vám neunikne, že většina úvěrů má jasně vymezený účel, k čemu je smíte použít. A vy se do této škatulky se svým specifickým plánem zkrátka nevejdete. Tyto úvěry jsou účelové – účelově vymezené.
Naštěstí existuje i jejich protipól – bezúčelový úvěr. A takovým je bezpochyby americká hypotéka. Tu tedy můžete využít na cokoli, a to je skvělá zpráva!
Tento typ úvěru je tu pro všechny lidi, kteří mají nějaké specifické plány, se kterými by za jiných okolností a u jiných typů úvěrů nepochodili. Ovšem tento bezúčelový úvěr mohou využít i všichni ti, kteří mají rádi své soukromí, nechtějí se zatěžovat zbytečnými povinnostmi a podmínkami, anebo zkrátka nechtějí nikomu sdělovat, jak se svěřenými penězi naloží. U úvěru, který není účelový, je toto všechno možné.osoba s dluhem.png
Vědět byste ovšem měli i to, že vyšší riziko takového úvěru vyvažují věřitelé vyšším úročením a zástavou v podobě nemovitosti. Vždy si proto dobře spočítejte, zda se vám pro vaše plány takový typ půjčky vyplatí, a zda celkovou dlužnou částku budete schopni splácet.
Navíc, lišit se mohou i jednotlivé bezúčelové půjčky mezi sebou, proto uděláte nejlépe, když je vzájemně porovnáte, třeba pomocí kalkulačky americké hypotéky, která je volně ke stažení na internetu a její použití je snadné.