Proč právě nebankovní hypotéky?

Když se někdo dostane do finančních problémů, ze kterých nevidí žádného východiska, nejednou se rozhodne vzít si půjčku. Na čemž není vůbec nic špatného, protože i to je řešení, a pokud dotyčný s takto získanými penězi nakládá rozumně a řádně je splácí, není důvod mít mu to nějak za zlé.
Ovšem vzít si půjčku, to nemusí být jenom tak. Zejména lidé, kteří už vězí ve finančních potížích až po uši, totiž nejednou při žádání o takovouto pomoc pohoří. Jakmile se bankovní úředníci dozvědí o žadatelových nízkých příjmech, jakmile uvidí nedostatečně kvalitní daňové přiznání, jakmile objeví žadatelův záznam v registrech dlužníků nebo odhalí jiné nedostatky, je často konec všem nadějím.
To však naštěstí pouze v bankách. A nikoliv v nebankovních institucích, nabízejících daleko snáze dostupné alternativy.peníze a brýle.jpg
Třeba taková hypotéka bez příjmu je u nich učiněné terno pro každého, kdo by s velkou pravděpodobností nikde jiné neuspěl. Ať už je žadatelem spotřebitel nebo podnikatel, je takováto hypotéka sázkou na jistotu. A to z nejednoho důvodu.
Tím hlavním, co je z pohledu komplikovaných žadatelů pozitivním, je to, že zde není zavedeno důkladné a přísné prověřování žadatelů. Tady stačí, když vlastní člověk nemovitost odpovídající hodnoty a může ji nabídnout za půjčené peníze do zástavy a když má tento alespoň takové příjmy, jež stačí alespoň na ty nejnižší možné splátky.
Kdo v tom právě zmíněném vyhoví, nemusí mít strach ani ze záznamů v registrech, ani z ne až tak vysokých příjmů, nemusí se hrozit ani existence dalších dluhů nebo exekucí. Protože toto vše lze s pomocí nebankovní sféry vyřešit, respektive nad tímto může poskytovatel přimhouřit oko.eura bankovky.jpg
A tak tu stačí jenom vyplnit formulář na webu a poslat několik fotografií zmíněné nemovitosti e-mailem k posouzení a do čtyřiadvaceti hodin je rozhodnuto, zda dotyčný peníze dostane. A po podpisu smlouvy jsou tyto poskytnuty velice rychle a za nejednou přímo ideálních podmínek. To mi věřte.