Móda na airsoft

Vždycky jsem měla ráda módu. A ráda se oblékám, takže taky podle toho vypadá můj šatník. Mám toho doma víc než dost! Taky velice ráda často chodím do second handu, kde najdu opravdu skvělé kousky, které mi taky kdekdo závidí. A nacházím tam opravdu různou módu, kterou třeba ani u nás ve městě ani v okolí nenajdete. Protože v second handech to takové módy a kousky, které jsou dovezené většinou ze zahraničí, a to hlavně z Rakouska a z Německa. A v tomhle už mám praxi, tak mi věřte. Dříve jsem nosila hlavně takovéto oblečení, které spíše připomínalo hip-hop. Jistě znáte hip-hop, což je druh streetové hudby.

Vojenství mě hodně baví.

A pak jsem se taky přeorientovala na populární bokovky a krátké topíky, které byly nad pupík. A už bych si to vůbec nevzala na sebe, protože moje postava už by tomu vůbec nevyhovovala. A taky si vzpomínám, že jsem dříve moc ráda nosila army módu, army oblečení. To se mi hodně bylo, hlavně když jsme si potom s přáteli chodily hrát airsof. A to sice nedávno, ale taky pár let zpátky. A opravdu jsem jednu dobu hrála hodně často airsoft, potom, když jsem otěhotněla, tak jsem airsoft vynechala a začala jsem ho hrát zase až dva roky po porodu.

Army se mi hodně líbí.

A byla jsem taky velice ráda, že nosila army oblečení, které se na to velice hodní. Samozřejmě, že jsme přes army oblečení měli taky vesty, protože od airsoftu rána samozřejmě opravdu hodně bolí. Nicméně army módu seženete na webové stránce armytrika.cz, kde se můžete podívat. Opravdu oblečení v této webové stránky je kvalitní, protože já zde osobně nakupuji už hodně dlouho. A to oblečení nejen pro airsoft a sport, ale taky jenom tak do přírody na procházku. A army oblečení se mi líbí a opravdu na něm nejde vidět všelijaká špína, jako třeba na bílém oblečení. V army oblečení taky chodím běhat, takže ani pot na to nejde vůbec vidět a to mě hodně těší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup