Naše pravidla

Pravidla a doporučení jsou velmi náročná a taky by se měla dodržovat. Protože ten, kdo nedodržuje žádná pravidla, tak samozřejmě ? z toho bude mít asi nějaké problémy. A ze všeho přece jsou problémy. Takže si myslím, že pravidla a doporučení by se samozřejmě a logicky měla dodržovat. Od toho to je. Pravidlo je od toho, abys něco dodržovalo. A doporučení je od toho, že to sice není nutné udělat, ale je to doporučené. Znamená to, že to bude lepší to udělat. Například nějaká pravidla a doporučení jsou už daná. Tak například i v obchodě se to řídí nějakými pravidly a doporučeními. Hlavně tyto pravidla a doporučení máte napsány v práci. Protože vždycky v každé práci jsou psána nějaká pravidla, jak se má třeba zaměstnanec schovat. A myslím si, že tyto pravidla se musí úplně všechny do posledního puntíku dodržovat.

Nedodržení pravidel se může prodražit.

Pokud ne, tak by mohl mít zaměstnanec anebo další člověk nějaké problémy. Já abych pravdu řekla, tak všechny pravidla a doporučení dodržuji. Protože pokud tohle nebudete dodržovat, tak můžete mít taky újmu na zdraví. Je to jasné. Třeba se vám doporučuje mít plovací vestu na lodi. Pokud ji nebudete mít, tak z toho můžete mít problém. A co když třeba spadnete do vody, kdo vám potom pomůže?

Pravidla jsou i na bazéně.

Samozřejmě, že plavčík, ale první pomoc vám mohla poskytnout plovací vesta. Toto bylo pravidlo nebo doporučení. A já si myslím, že normální člověk by si vzal plovací vestu i bez toho doporučení. Já sama bych si vzala plovací vestu bez toho, aniž by mě to někdo řekl nebo doporučil. Mám selský rozum a vím, že plovací vesta mě může zachránit před utopením. A jak jste na tom vy s pravidly a doporučeními? Dodržujete je nebo je vám to jedno? Někdo práce pravidla vůbec nebere v potaz. Pravidla a doporučení je tedy dobré dodržovat, protože v případě nehody se na to bude brát jistě zřetel.