Rychlé jednání = snadné vyřešení finančních potíží

Firmy nebo živnostníci, kteří se nemohou prokázat vyšším příjmem, mívají při žádosti o finanční pomoc většinou u banky smůlu. Jsou zařazeni do škatulky „nebonitní“ a tím pádem jsou pro ně hypotéky nebo úvěry ve většině případech nedostupné. Právě pro ně jsou připraveny finanční produkty, mezi které patří i nebankovní americké hypotéky.

ruce počítající bankovky

  • V tomto případě totiž není nutné dokládat dostatečně vysoké daňové přiznání, a přesto lze na hypotéku snadno dosáhnout.
  • Přitom je úroková sazba většinou velice podobná té, kterou by dostali u zmíněné banky.

Jestliže má žadatel záznamy v registrech dlužníků anebo nízké příjmy, je mu nabídnuta úroková sazba od 6,9 procent. Pro žadatele, které tyto problémy netíží, se úroková sazba dá rapidně snížit. A to až na tři procenta ročně. Díky tomu, že se při schvalování vynechává celá řada zbytečného papírování, je možné vše domluvit už ve velice krátké době.

  • Přesněji řečeno – své finance můžete začít po domluvě čerpat už za čtyřiadvacet hodin po podpisu úvěrové smlouvy.

Žádné zbytečné otázky na vás nečekají

Nebankovní hypotéka se řadí mezi bezúčelové. Nikdo tedy po vás nebude chtít vysvětlování, nač své peníze budete používat. Klienti se většinou díky tomuto produktu zbavují exekucí, drahých půjček nebo dluhů na důležitých úřadech.

  • Ve všech případech platí u nebankovního poskytovatele možnost splacení předčasně.
    • A to bez vedlejších poplatků.
  • šťastná rodina

Splátky je možné nastavit na jeden rok, ale také na třicet let. Záleží na vašich možnostech a na vzájemné dohodě. Žádného překvapení v podobě skrytých nebo dodatečných poplatků se obávat nemusíte. Vše je férové a naprosto průhledné. Pro jistotu si ale můžete nechat vypracovat nezávaznou nabídku zdarma. Hled budete vědět, jaké jsou vaše budoucí finanční možnosti.

  • Kalkulačka na americkou hypotéku vám bude k dispozici.