Těhotenská móda může být IN

Čekáte miminko, roste vám bříško a vás už nebaví nosit neforemné a nepadnoucí kousky, které vaší postavě příliš nelichotí? Dnes už je na trhu spousta kousků, které vám skvěle padnou a navíc se dají nosit i po porodu. A tady je pro vás malá inspirace. Pokud čekáte miminko přes letní měsíce, jsou skvělou volbou šaty pro těhotné https://www.mlada-moda.cz/tehotenska-moda/saty. Skvěle a lichotivě zvýrazní nebo naopak skryjí vaše bříško a navíc se dá vybírat z různých stylů a barev. Můžete volit mezi šaty po kolena nebo až po zem. Dnes už se navíc dají pořídit šaty různých střihů – upnuté, volné nebo košilové. Šaty se hodí ke každé příležitosti a vypadají skvěle i na focení. Spousta šatů je navíc navržená tak, že je využijete i po porodu, protože jsou ušité tak, že vypadají dobře, i když už nebudete mít bříško. Spousta má navíc udělané otvory pro kojení.

těhotenské oblečení

Další věcí, kterou by měla mít každý budoucí maminka po čas těhotenství jsou těhotenské legíny nebo kalhoty. Mají speciálně upravený pas, který vás nikde netáhne, netlačí a dělá skvělou oporu vašemu bříšku. Je konec rozepnutému knoflíčku na vašich kalhotách. Těhotenské legíny oceníte především doma, rifle nebo kalhoty zase mezi lidmi.

těhotenské tričko

Neměly by vám chybět ani těhotenská trička nebo tílka. Bývají většinou v oblasti břicha po stranách nařasené, takže se pěkně okolo bříška obepnou a nikde netlačí a netáhnou. Dají se nosit i po porodu, protože vypadají obyčejně. Navíc se skvěle doplňují různými kardigany, saky nebo přehozy. Pokud má navíc kardigan pásek, můžete s ním své bříško skvěle zvýraznit.

Nyní se dá sehnat nespočet těhotenských kousků, které vypadají dobře na každé budoucí mamince. Výrobci módy jdou s dobou a snaží se, aby jejich kousky byly pohodlné a nositelné v každém důležitém životním období ženy. Tak se nebojte vybrat si těhotenské kousky, protože je určitě vynosíte i po porodu.