Wellness pro každého

Blíží se podzim a s ním i to kouzelné slůvko wellness. Úplně se rozplývá na jazyku, když ho člověk vyslovuje. Ne, že by v létě nehrálo svoji roli, ale tak nějak ho mám více spojené s podzimem a zimou, kdy je deštivo, mlhavo, mrazivo a člověk si rád zajde na masáž, do sauny nebo do vířivky a nechá se rozmazlovat druhými.

masáž

Samozřejmě můžete patřit k té části populace, která na sebe nenechá nikým jiným sáhnout a saunu považuje za hororovou místnost. Je Vás ale, myslím, menšina. Většina lidí se ráda rozmazlovat nechá nebo by se nechala, kdyby ….

· Měli čas
· Měli peníze
· Věděli kde
· Měli s kým
· Nestyděli se

lázně

Najít čas si musí umět každý sám. Chybí asi nám všem, ale ušetřit se dá a ten zážitek stojí za to. S penězi to může být horší, ovšem nabídku různého wellness najdete i na slevových portálech nebo si můžete něco přát k výročí, narozeninám, Vánocům. Případně prostě jen poproste partnera, ať Vám doma namasíruje nohy, záda, obličej. Nemusí být zrovna profesionál, aby Vám udělal dobře a dopřál odpočinek a relax. K tomu si zapalte voňavou svíčku, pusťte příjemnou hudbu, napusťte vanu horkou vodou, vsypte bylinkovou sůl a máte domácí wellness jako dělaný.

sauna

Kam si zajít na wellness procedury Vám mohou poradit například na . Nebo se poptejte kamarádů a známých, zda mají nějaké zkušenosti a co by Vám mohli doporučit. Pokud Vám trocha peněz na účtu přeci jen zbývá, můžete si například saunu nebo vířivku pořídit i domů. Není třeba příliš místa a můžete si vybírat mezi vnitřními nebo venkovními, infrasaunami nebo finskými saunami, jak je komu libo. Nám stojí na zahradě dřevěný sud, topíme v něm kamínky na dřevo a v létě ho využívám na sušení bylinek a náš syn na hraní. Brodit se k němu v zimě sněhem a pak do toho sněhu rozehřátí skočit, to je prostě paráda.