Černá bělicí zubní pasta

Péče o chrup je základem každodenní hygieny. Jenže! Řada z nás chce více, touží po zářivém úsměvu. Však kdo by nechtěl oslňovat zdravým a bílým chrupem. I když na trhu je již delší dobu dostupný výrobek v podobě černé zubní pasty, nachází si cestu ke svým spotřebitelům pozvolna. Na prodejních pultech setrvává již nějaký ten čas. Proč tento výrobek je záhodno vyzkoušet?
 otevřená pusa
Černá neboli uhlová zubní pasta je špičkovým výrobkem, jenž obsahuje aktivní složky eliminující zubní plak a zároveň předchází jeho opětovnému vytváření. Díky aktivnímu uhlí zubní pasta má viditelně bělící efekt. Zároveň se jedná o výrobek, který účinně pohlcuje nepříjemný pach z úst, naopak uchovává po dlouhou dobu svěží dech. Zubní pasta disponuje antibakteriálním účinkem.
 
Pozitivní účinky černé zubní pasty
 
·         ochrana chrupu před vznikem zubního kazu,
·         šetrné a přirozené bělení chrupu,
·         působí preventivně před vznikem zánětu dásní,
·         zbavuje chrup nejen nečistot a veškerých zbytků jídel,
·         efektivně ochrání špatně dostupná místa v dutině ústní,
·         disponuje značnou mikrobiální efektivností,
·         účinně posiluje zubní sklovinu,
·         zabraňuje nepříjemnému dechu,
·         příjemná vůně výrobku,
·         viditelný efekt již po dvou týdnech, zuby bělejší o několik odstínů,
·         pasta je velmi příjemná,
·         výrazný efekt v rámci odstranění zubního plaku,
·         předchází vzniku zubního kamene.
 
Aplikace
 
Ze začátku je adekvátní použití výrobku alespoň každé ráno a večer. Zuby je třeba čistit v minimálním intervalu po dobu dvou minut. Poté lze pastu používat jednou denně pro zachování bílého a zdravého chrupu.
 černá pasta
Závěrem
 
Většina spotřebitelů se shodne, že jakmile výrobek jednou vyzkoušíte a dosáhnete velmi záhy viditelného efektu, jste lapeni. Velmi příznivým atributem je zajisté i to, že černou zubní pastu lze snadno zakoupit nejen ve specializovaných prodejnách zaměřených na ústní hygienu, ale i ve větších sítích drogistického zboží. Velkým kladem rovněž je, že se jedná o cenově přijatelně dostupný výrobek.