Různorodé koníčky, které by mohly bavit i Vás!

1.      Fotografování
Umění zachycení momentu, který si můžete jako vzpomínku uschovat navždy. Kdo by to nechtěl ovládat? Focení jako profesionál může být velmi nákladné, ale jako hobby Vám určitě vystačí i pouhý telefon s foťákem, který máme každý ve své kapse. Tak hurá do zachycení krás kolem nás pro další generace, nebo jen pro naše vlastní potěšení!
anonymní focení
2.      Učení se nového jazyka
Učení – tuto aktivitu by asi hodně lidí nebralo za koníček, ale najdou se i tací, kteří se při učení nového jazyka dokáží odreagovat a baví je! Navíc Vás nové jazykové znalosti mohou posunout dále ve vašem životě, jak v pracovní, tak osobní sféře. Jak se říká, kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Proč to nezkusit?
3.      Pečení, vaření
Tento koníček se zdá spíše pro ženy, ale opak je pravdou. Muži se také rádi ukáží, opráší staré kuchařky či naopak najdou nové a neokoukané recepty třeba na internetu. Navíc Vám z toho, když se zadaří, vznikne něco dobrého na zub pro sebe, ale třeba i na pohoštění!
příprava k vaření
4.      Kontaktní sporty – hokej, volejbal, fotbal, karate,..
Fyzické koníčky patří mezi jedny z neoblíbenějších, a to protože jsou obecně prospěšné. Udržují Vás v dobré fyzické kondici, jsou často provozovány ve skupince lidí, takže se socializujete a když Vás ještě k tomu baví, je to trefa do černého! Zkuste se podívat na kluby či skupiny sportů ve Vašem okolí, určitě najdete něco, do čeho se zamilujete.
fotbalový zápas mladých
5.      Pořádání či účast v diskusních kroužcích (na různá témata)

Jste extrovert se spousty přátel, nebo naopak introvertní jedinec, který si přátele hledá? Pro oba typy lidí je tato volnočasová aktivita to pravé! Budete v kruhu lidí s jinými názory, postoji a každý bude mít prostor něco říct. A pokud se necítíte na to jít ven, na internetu existují i diskusní fóra, která jsou na podobném principu, jen z domova.