Zahrajte si klasiku


Pexeso


Kdo by ho neznal? Připomeňte si, jaká to byla zábava hledat stejné obrázky. Jak jsme nadšeně sbírali různé motivy pexesa. A kde se vlastně vzalo? Pexeso je dostupné téměř v každém papírnictví a hračkářství i v dnešní době, ale můžete si ho také vytisknout, nebo vymyslet vlastní.


Mikádo


Několik dřevěných tyčinek s barevným označením. Uděláte hromádku a taháte. Pamatujete si ty nervy při vytahování spodní tyčinky? Hlavně ať to nespadne!


hra mikado

Kuličky


Barevné, skleněné, a hrozně oblíbené. Princip jednoduchý: dostat kuličku do důlku. Ale ještě větší zábava bylo to předhánění, kdo sežene krásnější kuličku.


Člověče, nezlob se!


Zlobit se nebude nikdo. Dostaňte všechny figurky do svého domečku a vyhrajte. Herní plochu si můžete i vytisknout či nakreslit, a figurky vyrobit. Zabavíte se tak už samotnou přípravou.


Guma


Skákání přes gumu na všechny způsoby. Zkuste dětem předvést tuto jedinečnou zábavu. Vymyslete jim různé úkoly. Uvidíte, že je tím zaujmete, a odloží určitě rádi i ten tablet.


hrací figurky

Slepá bába


Zapojte do hry celou rodinu. Zavažte “bábě“ oči, roztočte ji a utíkejte. Jen pozor ať si neobijete nos, nebo nezlomíte nohu J.


Zlatá brána


„Zlatá brána, otevřená, zlatým klíčem odemčená, kdo do ní vejde, tomu hlava sejde, ať je to ten nebo ten, praštíme ho koštětem.“


Určitě jste teď všichni zavzpomínali na krásné staré časy z dětství. Udělejte bránu a nechte děti procházet.


Panák


Nakreslete si před domem panáka a skákejte jako malé děti. Ty vaše se k vám určitě rády přidají.


Honzo, vstávej!


„A kolik je hodin?“, „4 želví“. Vymyslete legrační verzi této hry a vyblbněte se.


Krvavý dědek


„První hodina odbila, lampa ještě svítila“. Až lampu zhasnete, chytnete nejbližšího hráče, který se stane krvavým dědkem.


Cukr, káva


„Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum!“. Zatímco hlavní hráč říká tuto frázi, dostaňte se k němu co nejblíže a převezměte velení.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup